MANİSA TÜFAD’DAN ANTRENÖR VE SPORCULARA SEMİNER

Manisa Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) antrenör, futbolcu ve kulüp yöneticilerinin katılımı ile 12 Kasım’da Maski Toplantı Salonu’nda seminer düzenlenecek.

07 Kasım 2018 - 15:38

Manisa Tüfad tarafından düzenlenen seminerde Yunus Yıldırım “Futbol Oyun Kuralları”, Erdem Karagöz ise , “Futbolda İletişim” adlı eğitimi verecek.

Manisa Maski Toplantı Salonu’nda yapılacak eğitimde antrenör, futbolcu ve kulüp yöneticilere FİFA kokartlı eski hakemlerimizden Yunus Yıldırım

Futbol Oyun Kuralları ”Erdem Karagöz ise “İlk Etkileşim, Soyunma Odası iletişimi, Maçta oyuncularla iletişim, Algı Yönetimi, Oyuncuları okumak, İkna Teknikleri “konuları hakkında eğitim verecek.

Manisa Tüfad Başkanı Özer Şenoğlu “ Yönetim kurulumuz ile çalışmalarımız aralıksız sürüyor.12 Kasım’da antrenör, sporcu ve yöneticilerimiz ve spor camiasının katılımı ile konusunda uzman iki değerli hocamız tarafından Manisa Maski Toplantı Salonu’nda saat 15.00 -18.00 ‘de seminer verilecek. Bu seminer tüm Manisa Tüfad ailesi ve spor camiası katılımını bekliyoruz. ”dedi.

Muharrem KAZER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Berber Dükkanı' Manisa'lıların hizmetine girdi
Berber Dükkanı' Manisa'lıların hizmetine girdi
Manisa’da Soft Estetik ve Güzellik Salonu açıldı
Manisa’da Soft Estetik ve Güzellik Salonu açıldı
www.manisagundemi.com