MANİSA'DA İLK DÜDÜK SABAH 9.00’DA ÇALACAK !!!

Manisa amatör kümelerde maç trafiği oldukça yoğun. Hafta sonunda maçlarda ilk düdük sabah saat 9.00’da çalacak.

28 Kasım 2019 - 10:11

Manisa süper amatör küme 1.devre maçları oynanırken,1amatör kümede ise 2.devre maçları başlıyor.

1.amatör kümede de ikinci devrenin başlamasıyla hafta sonunda 27 müsabaka oynanacak.

 

 SABAH 9.00 ‘DA MAÇ

Manisa ‘da yoğun maç trafiği ve saha yetersizliği nedeniyle hafta sonunda Pazar günü amatörde ilk düdük sabah 9.00’da çalacak.

Manisa genelinde saha yetersizliği bölgesel amatör küme maç programı, akademi ligleri ve kadınlar ligi maçları nedeniyle maçlarda Manisa merkezde  Laleli –Akgün ve Yörük-Manisa Kayapınar maçlarında  ilk düdük sabah 9.00’da, Akhisar’da ise  Akhisar  Sanayi-Mecidiye  maçlarında ilk düdük sabah 10.00’da çalacak.

 

Liglerde  haftanın maç programı ise şöyle:

 

KATEGORİ

1.TAKIM

2.TAKIM

TARİH

SAAT

 

SAHA

1.Amatör-E

SALİHLİGÜCÜ

POYRAZDAMLARI

30.11.2019

12:00

 

A.KARAYİĞİT

1.Amatör-E

SALİHLİ KURTULUŞ

EMİR

30.11.2019

14:00

 

A.KARAYİĞİT

SüperAmatör

AHMETLİ BLD

KULASPOR

30.11.2019

14:00

 

ALAHIDIR

SüperAmatör

ALAŞEHİR BLD

KİLLİK GB BLD

30.11.2019

14:00

 

ALAŞEHİR

1.Amatör-F

DEMİRCİ BLD

SARIGÖL GB BLD

30.11.2019

14:00

 

DEMİRCİ

SüperAmatör

1975 MALTA

BİEKSPERHACIRAHMANLI

30.11.2019

14:00

 

E.DİLEK

SüperAmatör

GÖRDES BLD

A.ÇOBANİSA

30.11.2019

14:00

 

GÖRDES

1.Amatör-B

HALİTPAŞA

SARUHANLI BLD

30.11.2019

14:00

 

HALİTPAŞA

1.Amatör-B

SARUHANLI YILMAZ

MÜTEVELLİ

30.11.2019

14:00

 

İSHAKÇELEBİ

SüperAmatör

DONATIM

ACAR İDMAN

30.11.2019

14:00

 

KARAOĞLANLI

1.Amatör-E

KAPANCI

KELİZAFER

30.11.2019

14:00

 

SART

1.Amatör-B

S.YEDİEYLÜL

PAŞAKÖY

30.11.2019

14:00

 

SARUHANLI

1.Amatör-B

H.MEZARLIK

MANİSA AYYILDIZ

30.11.2019

14:00

 

SEKİZEYLÜL

1.Amatör-F

TEPEKÖY

KULA ÜLKÜ

30.11.2019

14:00

 

TEPEKÖY

 

 

 

 

 

 

 

1.Amatör-F

EŞMELİLER

SELENDİ BLD

01.12.2019

14:00

 

ALAŞEHİR

1.Amatör-D

KASABA

URGANLI FK

01.12.2019

11:00

 

ATATEPE

1.Amatör-D

ÇATALKÖPRÜ

TURGUTLU ESNAF

01.12.2019

13:00

 

ATATEPE

1.Amatör-D

SELVİLİTEPE

T.EGE GENÇLİK

01.12.2019

15:00

 

ATATEPE

 

 

 

 

 

 

 

1.Amatör-A

LALELİ

AKGÜN

01.12.2019

09:00

 

E.DİLEK

1.Amatör-A

HOROZKÖY GENÇLİK

KARAOĞLANLI

01.12.2019

11:00

 

E.DİLEK

STBAL

M.SANAYİ SPOR

BOLVADİN BLD. 

01.12.2019

14:00

 

E.DİLEK

SüperAmatör

İSTASYON GENÇLİK

KARAKÖYSPOR FK

01.12.2019

12:00

 

IRLAMAZ

1.Amatör-D

ÇIKRIKÇI

ÇEPNİDERE

01.12.2019

14:30

 

IRLAMAZ

1.Amatör-C

KAYALIOĞLU

BAKIR GB

01.12.2019

14:00

 

KAYALIOĞLU

1.Amatör-C

AKHİSAR SANAYİ

MECİDİYE

01.12.2019

10:00

 

KOVALIK

1.Amatör-C

TURGUTALP 

GÖLMARMARA

01.12.2019

14:00

 

LİNYİT

1.Amatör-A

MANİSA YÖRÜK

KAYAPINAR ÇEVİK

01.12.2019

09:00

 

SEKİZ EYLÜL

 

DIŞ MAH.YILDIRIM

Ş.SEKİZEYLÜL

01.12.2019

13:00

 

SEKİZ EYLÜL

1.Amatör-A

1965 NURLUPINAR 

ULUCAMİ

01.12.2019

15:00

 

SEKİZ EYLÜL


Kaynak: Muharrem KAZER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com