Reklam
Reklam
Reklam

MALDAN’A YENİ SONDAJ

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Maldan Mahallesi'ndeki su sıkıntısını çözüme kavuşturmak amacıyla yeni sondaj çalışmasına başladı.

28 Temmuz 2018 - 10:37

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, sondaj çalışmalarıyla mahalleleri yeterli ve kesintisiz içme suyuna kavuşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Yunusemre ilçesine bağlı Maldan Mahallesi'nde yaşanan su sıkıntısını çözüme kavuşturmak amacıyla sondaj çalışmasına başladı. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılan yeni sondaj kuyusundan elde edilecek suyun analizinin yapılmasının ardından bağlantısı gerçekleştirilerek mahalle sakinlerine kesintisiz içme suyu sağlanacak.
“MASKİ, sorunlara anında müdahale ediyor”
Maldan Mahalle Muhtarı Ramazan Şeker, mahalledeki sondajın artık yetersiz gelmeye başladığını söyleyerek, “Mahallemizde ikinci bir sondaja ihtiyaç duyuldu. MASKİ'den sondaj talebinde bulunduk. MASKİ yetkilileri sorunumuza anında müdahale ederek hemen çalışmalara başladılar. İnşallah umduğumuz gibi çalışma güzel sonuç verir ve mahallemiz yeterli suya kavuşur. MASKİ’nin bütün hizmetlerinden çok memnun kalıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’dan Allah razı olsun, onlara mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com