Mak öncesi Manisa için yeni kararlar

İzmir ve Manisa kulüpleri Eyhaf başkanı ve Ayhak Başkanı Ersin Düzyol un katılımı ile Manisa Karaköy Avcılar Kulübünde yapılan tolantıda Manisa için yeni kararlar alındı. Toplantıda Manisa faaliyet gösteren Karaköy avcılık ve atıcılık kulübü federasyona dahil edildi

14 Şubat 2019 - 11:03
Reklam

Manisa Avcılar Kulübü 2019-2020 av sezonu için il MAK toplantısı öncesinde Manisayı temsil edecek 3 asil ve 3 yedek üye belirlendi. Ege yaban hayatı ve avcılık federasyonu üyeliğine seçilen Asil Üyeler şöyle; 1-Karaköy Avcılar Kulüp Başkanı Mürşit Kızıltuğ merkez kulüpleri temsilen 2-Borlu Kulüp Başkanı Şaban Şen. 3-Gölmarmara kulüp Başkanı Mehmet Turna ilçeleri temsille görevlendirilmiştir. Yedek Üyeler ise şöyl; 1-Soma Kulüp Başkanı Hakan Güzel 2-Karaali Kulübünü temsilen Süleyman Sarıdağ 3-Kula Kulüp Başkanı Suat Gündüz görevlendirilmiştir.

Manisa'da yapılan toplantıya Karaköy Avcılar Kulübü, Yaban AvcılarKulübü, Nişancıpaşa Avcılar Kulübü, Akhisar Avcılar Kulübü, Borlu Avcılar Kulübü, Soma Avcılar Kulübü, Kırkağaç Avcılar Kulübü, Karaali Avcılar Kulübü, Başkanları ve yönetim kurulları katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com