Lokman Hekim Lisesinden ilk yardım dolabı

Manisa Şehzadeler Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından okul aile birliğinin katkılarıyla hazırlanmış olan ilkyardım dolapları okulları ve derneklere dağıtılmaya başlandı.

18 Mayıs 2019 - 13:28
Reklam

Şehzadeler Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ilk dolabı Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız’a bağışladı. İlkyardım dolabı teslimine katılan Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, öğrencileri gerçekleştirdikleri bu güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

Şehzadeler Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Dağdelen, “Eylül ayından itibaren İlk Yardım dersi öğretmenimiz ile konuşup okullarımıza, derneklerimize ilk yardım dersleri kapsamında ilk yardım dolabı proje olarak öğrencilerimize verilip hazırlandı. Proje çerçevesinde değerli velilerimizin de katkılarıyla ecza dolaplarımızı oluşturulmuş olup okullarımıza ve derneklerimize öğrencilerimizle birlikte bağışlıyoruz. İlk olarak Manisa Bedensel Engelliler Derneğine bağışta bulunuyoruz. Valimizin uygun olduğu program dahilinde okullarımıza da dağıtmaya başlayacağız” diye konuştu. 

Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş nezdinde Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü ve öğrencilerine teşekkür etti.  Yıldız, “Gerçekten de derneğimize çok gerekli olan bu ilk yardım dolabımızı bize hediye etmelerinden dolayı çok mutluyuz. Bizleri hatırladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Bizim bir sloganımız var. Her sağlıklı insan birer engelli adayıdır. Sizler engel olmayınca bizde engel engel tanımıyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com