Reklam

KUAFÖR KADİR BİRİNCİ OLDU

Manisa Çıraklık Eğitim merkezinde kalfalık kursuna katılan erkek kuaförleri arasında düzenlenen yarışmada dereceye girenler ödüllerini berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu’nun elinden aldı. Yarışmada birinci olan Kadir Arslan küçük altın ve madalya ile ödüllendirildi.

16 Mayıs 2018 - 15:25

Manisa Çıraklık Eğitim merkezinde kalfalık kursuna katılan öğrenciler arasında saç şekillendirme ve boyama modellerinde yarışma düzenlendi. Çıraklık eğitim merkezinde Kalfalık sınavlarında geleceğin ustaları arasında yapılan yarışmada birinciliği Kadir Arslan kazandı. Yarışmada birinci gelen Arslan'a ödül olarak küçük altın ve madalya verilirken, ikinciye fön makinesi, üçüncüye traş makinesi, dördüncüye ise makas hediye edildi. Yarışma da birinci olan ve geleceğin ustaları arasında gösterilen Arslan, yaptığı saç modeli ile jüriden tam not altı.  

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, yaptığı açıklamada, “Çıraklık eğitim merkezinde kalfa olacak gençlerimiz arasında bir yarışma düzenlemiş öğretmenleri. Bizleri de davet ettiler ve yarışmaya katıldık. Yarışmada çok güzel renklendirmeler ve modeller çıktı. Çok güzel bir yarışma oldu. İlerleyen zamanda kendilerini daha da geliştirip iyi bir kalfa ve sonrasında usta olarak aramıza katılacaklar. Yarışma sonucunda dereceye girenlere verilen ödülleri oda olarak karşıladık. Meslektaşlarımızın ve mesleğimize yeni katılacakların her zaman yanındayız. İnşallah bu gençlerimiz de yakın zamanda aramıza katılacaklar.” Şeklinde konuştu. Haber Adem ŞahinYORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
www.manisagundemi.com