KELİ’NİN İÇME SUYU HATTI TAMAMLANDI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Keli Mahallesi’nde yeni imara açılan yerleşim alanına bin 100 metre içme suyu hattı döşedi.

31 Ağustos 2018 - 20:19

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde daha sağlıklı ve kaliteli içme suyu temin etmek üzere yürüttüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Keli Mahallesi’nde başladığı içme suyu hattı döşeme çalışmasını tamamladı. MASKİ ekipleri tarafından yapılan bin 100 metrelik yeni hat sayesinde, vatandaşların su ihtiyacı karşılanmış oldu.  
“Cengiz Başkan olmasaydı hizmet yüzü göremezdik”
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ sayesinde tüm sorunların çözüldüğüne dikkat çeken Keli Mahalle Muhtarı Recep Avcı, “Hizmetlerden ve yapılan çalışmalardan gayet memnunuz. MASKİ, mahallemizde yeni imara açılan yerleşim alanına içme suyu şebeke hattı döşedi. Cengiz Başkanımız olmasaydı hizmet yüzü göremezdik. Mahallemize yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun ve emeği geçen tüm MASKİ yetkililerine teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com