Karaağaçlı’ya 100 Bin Metrekare Kilit Parke Taş Döşeniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler’in Karaağaçlı Mahallesi’nde 18 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasının ardından başladığı 100 bin metrekare taş döşeme çalışmasını tüm hızıyla sürdürüyor.

19 Mayıs 2019 - 15:12

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin de alt ve üstyapı dönüşümünü sürdürüyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Şehzadeler’in Karaağaçlı Mahallesi’nde başlanılan 18 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışması tamamlandı. Altyapı çalışmalarının ardından hayata geçirilen 100 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme işi de tüm hızıyla devam eden Karaağaçlı’da yapım işi noktalanınca mahalle yepyeni bir görünüme kavuşacak.
“Mahalle sakinleri olarak çalışmalardan çok memnunuz”
Karaağaçlı Mahalle Muhtarı Ali Kavkas, “Mahallemizin altyapısı bitti. Parke taşı döşeme işimiz birkaç yerde daha devam ediyor. Şu haliyle bile her yer eskisine göre tertemiz oldu. Eskiden taşlarımız kırık döküktü. Mahalle sakinlerimiz de çalışmalardan çok memnunlar. Katkılarından dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımıza, MASKİ Genel Müdürümüze ve ekiplerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com