Reklam

İYİPARTİ MANİSA EKİBİ, AKŞENER’İ BALIKESİR’DE YALNIZ BIRAKMADI

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, İl Yönetimi ve partisinin 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adaylarıyla birlikte Meral Akşener’inde davetli olduğu İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığı binası açılış programına katıldı.

11 Mayıs 2018 - 22:50


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açılış programı için davet edildiği Balıkesir İl Başkanlığı Parti Binası açılış programına, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, İl Yönetimi ve Manisa Milletvekili Aday Adayları da katıldı. Manisa’dan yaklaşık 20 araçlık konvoy eşliğinde Balıkesir’e hareket eden İYİ Parti Manisa ekibi, Kuvay-ı Milliye Meydanı’nda kalabalığa seslenen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i yalnız bırakmadı.

“Türk Milleti sandıkta vicdanı ile hareket ederek oyunu kullanacak”

Meydanı hınca hınç dolduran Balıkesirli vatandaşların, çevre il ve ilçelerden gelen partililerin verdiği desteği değerlendiren İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ; “Biz İYİ Parti Manisa ekibi olarak bugün komşu ilimiz olan Balıkesir’e destek olmaya geldik.  Genel başkanımız Meral hanımın onurlandırdığı böylesine güzel bir il binası açılış organizasyonu için öncelikle Balıkesir İl Başkanı’ma ve yönetimine teşekkür ediyor, kendilerini tebrik ediyorum. Kalabalıktan ve yoğun ilgiden anlaşılan o ki, artık Türkiye’de AK Parti iktidarı devri kapanmıştır. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da bu yüce Türk Milleti sandıkta vicdanı ile hareket ederek oyunu kullanacak ve genel başkanımızı Cumhurbaşkanı yapacaklardır. Ben vatandaşlarımdan şunu rica ediyorum; lütfen ama lütfen sandık başına gittiklerinde duygusallıkla değil mantık ve vicdanları ile oy kullansınlar. İYİ olacağız inşallah.” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
www.manisagundemi.com