Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İyi Parti Saruhanlı'dan Emniyete kutlama ziyareti

İYİ Parti Saruhanlı İlçe Teşkilatı Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulunarak emniyet mensuplarına kutlamada bulundu ve İlçe Emniyet Müdürüne çiçek takdim etti.

16 Nisan 2018 - 16:07 - Güncelleme: 18 Nisan 2018 - 15:17

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıl dönümü olması nedeniyle İYİ Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Mustafa Güvenç Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban’ı ziyaret ederek çiçek takdim etti.

İYİ Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Mustafa Güvenç yaptığı açıklamada şunları ifade etti, “Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıl dönümü olması nedeniyle Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek emniyet mensuplarımızın gününü kutladık. İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban siyasi partilerin ilçe sorunlarını gidermede kilit rol üstleneceğini belirterek ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti belirtti. Emniyet Müdürü çok yapıcı birisi. Saruhanlı halkı ile iç içe, Saruhanlı’nın sorunlarını tek tek biliyor. Bu konuda çok teşekkür ediyoruz kendisine. Bizleri kabul ettiği içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.”

İlçe Emniyet Müdürü Balaban’da İyi Parti İlçe Başkanı Güvenç ve yönetimine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek hem ziyaret için hem de çiçekler için teşekkürlerini sundu.

SERKAN KÜL


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com