İYİ Parti bayramlaştı

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı’nda, Ramazan Bayramı öncesinde partililerin katılımıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. Törende konuşan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine atıfta bulunarak, asıl bayramı 24 Haziran’da kutlayacaklarını söyledi.

03 Haziran 2019 - 16:05
Reklam

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı öncesinde il binasında düzenlenen törenle bayramlaştı. İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın katıldığı tören, il yönetimi, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve gençlik kollarının katılımıyla gerçekleşti. Törende kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Eryılmaz, Ramazan Bayramı’nın, Manisa halkı için, Türk milleti ve ülke için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisinde bulundu.
Ekonomiyi yönetmekte acze düşmüş, işin uzmanları yerine damadın bakanlığıyla ekonomiyi batırmış AK Parti iktidarı yüzünden bayramı buruk kutladıklarını belirten Eryılmaz, “Ramazan Bayramı arifesinde olduğumuz bugünlerde özellikle ülke olarak çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Halkın sorunlarına odaklanmak yerine, sürekli kavga diliyle toplumu geren, ısrarla dayattıkları Cumhurbaşkanlığı sistemiyle ülkeyi istikrarsızlaştıran AK Parti iktidarı, öne sürdüğü beka ve dış güçler gibi bahaneler ile başarısızlığını örtmeye çalışmaktadır. Hal böyle iken aynı iktidarın seçim sonuçlarını hazmedemeyerek hukuka aykırı iptal kararları hukuku katletmiş, adaleti yok etmiş ve vicdanları yaralayarak, ülkede hiçbir kuruma güven kalmadığını gözler önüne sermiştir. 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde demokrasi bayrağını yere düşürmemek için verdiğimiz mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. Bugün buruk girdiğimiz bayramın hemen ardından asıl bayramı 24 Haziran’da kutlayacağız” diye konuştu.

www.manisagundemi.com