Horozköy Kürşad Mithat Özkan’ı Bağrına Bastı

Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, 31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Atatürk ve Fevzi Çakmak Mahallelerini ziyaret etti.

07 Mart 2019 - 09:57

Ziyarette İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Filiz Tuğçe Ayrancı, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Bülent Mersinli ve Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Adayları Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan’a eşlik etti. Özkan, Atatürk Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti ve vatandaşlar ile sohbet etti. Atatürk Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Özkan’ı bir vatandaş da evine davet etti. Evini ziyaret ettiği aile ile sohbet eden Özkan, çocuklarla da özel olarak ilgilendi.

Esnaf ziyaretinin ardından Fevzi Çakmak Mahallesi’ne geçen Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, vatandaşlarla bir araya geldi. Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki programa CHP İl Başkanı Semih Balaban da katıldı. Programın açılış konuşmasını Milletin Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet İnan gerçekleştirdi. İnan’ın ardından söz alan CHP İl Başkanı Semih Balaban; “Fevzi Çakmak Mahallesi’ne hem büyükşehir anlamında hem de yeni belediye olan Yunusemre Belediyesi bakımından pek yatırım yapılmamış durumda. Bizler bu zihniyeti 31 Mart’ta demokratik bir yolla değiştirdikten sonra Yunusemre Belediyesi herkesin belediyesi olacak. Biz herkesi kucaklayan bir anlayış ile hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

Fevzi Çakmak Mahallesi’ne İmar Müjdesi

Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan ise; “Fevzi Çakmak Mahallesi’nin okul ve altyapı başta olmak üzere tüm sorunlarının farkındayız. Burada bir imar sorunu var. Ancak imar yalnızca Fevzi Çakmak Mahallemizin değil, Manisamızın genel sorunlarından biri. Bazı mahallelere özel projeler yapılıyor ancak Fevzi Çakmak’a özel bir proje yapılmıyor. Biz Fevzi Çakmak Mahallemizin adres sorularak aranan bir mahalle olmasını istiyoruz. Bunun için çalışacağız. Bizim dönemimizde imar planını mutlaka gerçekleştireceğiz. İmar geldiği zaman mahallelerimizin altyapısı da düzeltilecek. Bu sorunları çözmek için bir yola çıktık. Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden, eşit hizmet almasını biz sağlayacağız. Bunun sözünü veriyorum sizlere” dedi.

“Halkımız Bize Yetkiyi Verecek”

Fevzi Çakmak Mahallesi’nin ardından Atatürk Mahallesi’ndeki programa geçen Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, kahve ziyaretleri gerçekleştirdi. Mahallelilerin oldukça sıcak karşıladığı Özkan, bazı vatandaşların sorularını yanıtladı, gençlerle sohbet etti. Özkan; “Atatürk Mahallesi’nin de sorunlarında da imar ve altyapı başı çekiyor. Araştırmamızı yaptık, sizlerle buluşup bizzat sorunları birinci ağızdan dinledik, projelerimizi de bu verilere göre hazırladık. Geriye kalan tek şey, bize bu sorunları çözümü olan projeleri uygulayacak yetkiyi vermek. İnanıyorum ki 31 Mart’ta halkımız bize bu yetkiyi verecek” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com