Hacıbaştanlar'ın altyapı çalışmaları tamamlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Gölmarmara'nın Hacıbaştanlar Mahallesine kanalizasyon hattı döşeyerek, yapılacak kilit...

27 Şubat 2017 - 13:57 - Güncelleme: 28 Şubat 2017 - 11:23

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Gölmarmara'nın Hacıbaştanlar Mahallesine kanalizasyon hattı döşeyerek, yapılacak kilit parke taşı döşeme işi öncesinde mahallenin altyapısını sağlıklı hale getirdi.
MASKİ Genel Müdürlüğü, mahallelerin geçmişten süre gelen altyapı noksanlıklarını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ ekipleri, Gölmarmara'nın Hacıbaştanlar Mahallesine kanalizasyon hattı döşedi. Mahallenin yıllardan beri kanayan yarası haline gelen sıkıntısı, MASKİ ekiplerinin gayretleriyle ortadan kaldırıldı. Yapılan çalışmaların sistemli bir şekilde ilerlemesi için de Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri de mahallede kilit parke döşeme işine koordineli bir şekilde başladı. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yürüttüğü çalışmalarla vatandaşlar mağdur olmaktan kurtarıldı.
Hacıbaştanlar Mahalle Muhtarı Cemal Gürü, mahallelerinde yapılan hizmetin kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Mahallemizde iyi hizmetler yapılıyor. Vatandaşlarımız da çalışmalardan dolayı çok memnun. Büyükşehir belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, ne istersek çözüm üretip, sıkıntılarımızı ortadan kaldırıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun'a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com