Haberimiz ses getirdi: başkan Bilgin, Talimatı verdi

Saruhanlı –Mütevelli yolunda kanal girişinde yolun kazılması ile ortaya çıkan büyük çukur araçlar için büyük tehlike oluşturmaya devam ediyordu. Haberimizin ardından Manisa Belediyesi kontrolünde olan yoldaki çukuru Saruhanlı Belediyesi kapatarak sorunu kısa sürede çözdü.

01 Haziran 2019 - 21:28
Reklam

Saruhanlı –Mütevelli yolunda kanal girişinde yolun kazılması ile ortaya çıkan büyük çukur araçlar için büyük tehlike oluşturmaya devam ediyordu. Haberimizin ardından Manisa Belediyesi kontrolünde olan yoldaki çukuru Saruhanlı Belediyesi  kapatarak sorunu kısa sürede çözdü.

Saruhanlı –Mütevelli yolu yaklaşık 4.km.sindeki Koca Kanal mevkii köprü girişinde yolun boydan boya kazılıp bırakılması sonucunda oluşan büyük çukur yaklaşık 1 aydır  trafik akışına ve araçlar için sıkıntı veriyordu.

Konu ile ilgili olarak yaptığımız haber üzerine Saruhanlı Belediyesi konuya el atarak çukurun kapatılmasını sağladı. Başkan Zeki Bilgin ”Bu yol ile ilgili olarak gerekli çözümü yaptık. Bu yolun normalde kontrolü Büyükşehir Belediyesine ait. Önemli olan sorunun çözümü idi. Belediye olarak vatandaşımızın ihbarını ve  yapılan haberi değerlendirdik. Sorunu çözdük. Önemli olan hizmet. Biz de belediye olarak bu hizmeti vermeye gayret ediyoruz. ”dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com