Görme Engelliler Spor Kulübü’nden Başkan Çelik’e ziyaret

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Göktaş ve yönetimini makamında ağırladı. Yapılan ziyaret esnasında Görme Engeliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Göktaş, Başkan Çelik’e destekleri nedeni ile teşekkür plaketi takdim etti.

05 Aralık 2018 - 13:33

Manisa Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Göktaş ve yönetimi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Şehzadeler Belediyesinin 2014 yılından bu yana engellilere her zaman destek olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Göktaş “Görme Engelliler Spor Kulübü olarak bugün bizleri kabul ettikleri için değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum. Ömer Başkanımız göreve geldiği günden bu yana bizim en büyük destekçimiz oldu. Bu nedenle bu destekleri ve yakın ilgisi nedeni ile kendisini ziyaret ederek, bir plaket takdim ettik. Bugüne kadar bizlere verdiği tüm destekler nedeni ile teşekkür ediyoruz. Desteklerin devamını bekliyoruz” dedi.

“ENGELLİLERİMİZE POZİTİF AYRIMCILIK YAPTIK”

Şehzadeler Belediyesi olarak engelli bireyler her zaman pozitif ayrımcılık yaptıklarını ifade eden Başkan Çelik “Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanımız Sayın Mehmet Göktaş ve yönetimine bu nazik ziyaretleri nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana hem amatör spor kulüplerine kesintisiz destek verdik. Hem de engellilerimize pozitif ayrımcılık yaptık. Bu nokta engelli vatandaşlarımızın sporla buluşmalarına vesile oldukları için değerli başkanımız ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Birlikte olur ve gerekli duyarlılığı gösterirsek, engelleri kaldırarak, herkes için engelsiz bir dünya oluşturmayı başarabiliriz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erkek Sneakers Maksimum Konfor Ve Rahatlık Sunuyor
Erkek Sneakers Maksimum Konfor Ve Rahatlık Sunuyor
4,5 YILDA 9500 BEBEK ZİYARET EDİLDİ
4,5 YILDA 9500 BEBEK ZİYARET EDİLDİ
www.manisagundemi.com