Gördesli Muhtarlardan Büyükşehir’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Gördes’e bağlı Pınarbaşı, Adnan Menderes, Kuyucakkarapınar, Dikilitaş ve Kaşıkçı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

16 Ekim 2018 - 15:33

Mahallelerde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü ziyarette, hayata geçirilen projeler nedeniyle mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Gördes’e bağlı Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Sevim, Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Seyyide Cenki, Kuyucakkarapınar Mahalle Muhtarı Memduh İnceoğlu, Dikilitaş Mahalle Muhtarı Muhammet Açıkgöz ve Kaşıkçı Mahalle Muhtarı Şuayip Kösem Manisa Büyükşehir Belediyesine ziyarette bulundu. Mahalle muhtarlarını, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü konuk etti. Grup Başkanvekili Güzgülü, mahalle muhtarlarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nce mahallelerde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmalar da görüşüldü. Mahalle muhtarları da hayata geçirilen projeler nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com