Gölmarmara Hali 1 Temmuz’da Hizmete Giriyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Gölmarmara’yı ziyaret ederek ilçedeki halde incelemelerde bulundu.

14 Haziran 2016 - 14:33

1 Temmuz’da halin hizmete gireceğinin müjdesini veren Daire Başkanı Çakır, halin ilçeye hayırlı olmasını diledi.  Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde üreticilere destek vermeyi sürdürüyor. Tarımsal üretim hibe programlarının yanı sıra ürün satışları için de hallerde ciddi çalışmalar yürüten Büyükşehir Belediyesi, 1 Temmuz tarihinden itibaren Gölmarmara ilçesindeki hali hizmete açıyor. Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır Gölmarmara ilçesini ziyaret ederek hal depolarını kiralamak için istekli vatandaşlar ile bir araya geldi. Halde incelmelerde de bulunan Daire Başkanı Çakır’a Gölmarmara Koordinasyon Şube Müdürü Ahmet Cülen ve Hal Şube Müdürü Ferda Türker eşlik etti. 

Manisa’da üretimdeki verimliliği satış noktasında da yakalayarak vatandaşların gelirlerini arttırmayı hedeflediklerini belirten Daire Başkanı Çakır, halleri sürekli ziyaret ederek sorunlara çözüm ürettiklerini söyledi. Çakır, “Gölmarmara’da depoları kiralamak isteyen vatandaşlarımız ile bir araya gelerek anlaşma sağladık. 1 Temmuz tarihinden itibaren ilçemizdeki halimizi hizmete açıyoruz. Depolarımızdaki eksiklikleri de bu tarihe kadar gidererek halkımızın kullanımına sunacağız. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com