Genç Kramponları 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15, U-16, U-17 ve U-19 futbol takımları 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Türk Bayrağı ile poz verdi.

31 Ağustos 2018 - 09:47

 Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, “ Vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15, 16, 17 ve 19 futbol takımları, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde yaptıkları antrenman sonrasında kutladılar. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un genç futbolcuları Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde yapılan antrenman sonrasında 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Türk Bayrağı ile poz verdiler. Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı sorumlusu Özcan Nalbantlar, “ Milletimizin birlik ve beraberliğini tüm dünyaya gösterdiği 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com