GAZETECİ YAZAR ŞENAY DÜDEK “ÇIKIN ÇIKIN GELİN”

Şehzadeler Belediyesi’nin 17 bin 500 metrekarelik bir alanda hayata geçirdiği Şehzadelerpark’ı Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte gezen ünlü Gazeteci Yazar Şenay Düdek, parka hayran kaldı. Mesleği gereği dünyayı dolaştığını ve sayısız park gördüğünü aktaran Düdek, Şehzadelerpark’ın gördüğü ender parklardan olduğunu ifade etti, Egelilere şöyle seslendi; “Çıkın çıkın gelin. Özellikle de çocuklarınızı da alıp gelin.”

29 Mayıs 2019 - 12:06
Reklam

Şehzadeler Belediyesi’nin resmen Mart ayında açılışını yaparak, vatandaşların hizmetine soktuğu 17 bin 500 metrekarelik bir alana kurulu Şehzadelerpark, ziyaretçi akınına uğruyor. Açıldığı günden bu güne, Manisa ve civar illerden yüzbinlerce kişiyi ağırlayan park; kentin tarih, turizm, sosyal hayat ve ticaretine de büyük katkı sağlıyor. Şehzadelerpark’ın son ziyaretçileri arasında ünlü Gazeteci Yazar Şenay Düdek de yer aldı. Düdek’e, iş adamı Fatih Özsümer ile birlikte geldiği park ziyareti sırasında Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Başkan Yardımcısı Atilla Efendioğlu da eşlik etti. Başkan Çelik, Ünlü Yazara park hakkında bilgi verdi. Şehzadelerpark’ın 17 bin 500 metrekarelik alanda yaklaşık 15 milyon TL’ye yaptırıldığını belirten Başkan Çelik, parkın Diaromik Mesir Müzesi, Şehzade figürleri, Masal Park, Miniaşehzadeler gibi bölümlerden oluştuğunu anlattı. Parkın yapım aşamaları ve ziyaretçi sayılarıyla ilgili de Düdek’e bilgi veren Başkan Çelik, “Bütün bu çalışmalar yapılırken, alandaki ağaçlar korunmuştur.” dedi.

“HELAL OLSUN MUHTEŞEM BİR YER”

Park hakkında Başkan Çelik’ten bilgiler alan, parkı gezerek inceleyen ve sosyal medyadan park hakkındaki izlenimlerini takipçileri ile paylaşan Gazeteci Yazar Şenay Düdek, ziyareti sonrasında şu değerlendirmede bulundu; “Ben mesleğim gereği hemen hemen dünyayı dolaşmış bir insanım. Gerçekten gördüğüm ender parklardan bir tanesi. Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Helal olsun muhteşem bir yer. Manisa’ya çok sık geldim, ilk kez böyle bir yerde güzelliğinin keyfini yaşadım. Manisalılar, Egeliler çıkın çıkın gelin. Şahane çünkü. Özellikle de çocuklarınızı da alıp gelin.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com