Reklamı Geç

FİLENİN YILDIZLARI TÜRKİYE FİNALİ’NDE

Anadolu Yıldızlar Ligi’nde (ANALİG) mücadele eden Manisa Karması Kız Voleybol Takımı, Eskişehir’de yapılan Yarı Final Müsabakaları’nda başarılı olarak Türkiye Finalleri’ne gitmeye hak kazandı. Daha önce Bilecik’te yapılan grup müsabakalarında başarılı olan Manisa Karması, bu kez de Eskişehir’de final biletini kapmayı başardı.

04 Nisan 2019 - 20:00

TÜRKİYE’DE 12 TAKIM ARASINA KALDILAR

Manisa Karması Kız Voleybol Takımı, elde ettiği büyük başarıyla, Türkiye’de son 12 takım arasına kaldı. Türkiye’nin en iyi 12 takımı, 23-28 Nisan tarihlerinde Sinop’ta düzenlenecek Türkiye Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek.

ÖZTÜRK: “EN İYİLER ARASINDA OLMAK GURUR VERİCİ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, “Bu başarılar, voleybol altyapısında ne kadar doğru işler yapıldığının bir göstergesidir. Türkiye’nin en iyileri arasında olmaktan dolayı gururluyuz. İlimizi en iyi şekilde temsil eden takımımızı yürekten kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen kulüp yöneticilerimize de teşekkür ediyorum” dedi. Antrenörlüğünü Hakan Aşkan ve Serkan Çandağ’ın yaptığı Manisa Karması; Beren Atsan, Gamze Konur, Rumeysa Meral, Sude Nur Coşkun, Azra Mediha Çapkın, Teslime Aslan, Hilal Barışık, Gülse Gürcan, Gülsüm Kocaman, Eda Nur Ebem, Sima Su Yerlikaya, Fatma Nur Öter, Cansu Adagülü, Melike Karazeybek’ten oluşuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com