DP Genel Başkanı Gültekin Uysal Manisa'da

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Manisa'da adayların Manolya Meydanı’nda kurulan seçim stantlarında halkla buluştu.

15 Mart 2019 - 09:34

Partisinin Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Uğur Kıraloğlu’nun seçim standında Manisalılar ile bir araya geldi.  Uysal’a Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şule Tunalı, Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Uğur Kıraloğlu, Yunusemre Belediye Başkan  Adayı İsmail Taşkıran, Ahmetli Belediye Başkan Adayı Refik Koray ve Alaşehir Belediye Başkan Adayı  Azim Kökten eşlik etti. 
Burada bir konuşma yapan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Yerel seçim çalışmalarını Manisa’da yürütüyoruz. Hayır temenni ediyoruz. Hayır kapısını aralayalım istiyoruz. Türkiye’nin daraldığı, nefes almakta zorlandığı bir dönemde kendilerine mahkum olduğunu zannedenlere mahkum olmadığını hem Türkiye’mizin hem Manisa’mızın göstermek adına demokratik rekabet içinde alternatifleri çoğaltmak adına DP kendi ismimizle, Kırat amblemimizle milletimizin önünde bir fark yaratmak istiyoruz” dedi.  DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve beraberindekiler daha sonra Tevfik Lav Sosyal Tesisleri Toplantı Salonu’ndaki aday tanıtım toplantısına katıldılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com