Develi’de Dere Temizlik Çalışması Tamamlandı

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ve Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Cem Çöllü,  Saruhanlı ilçesine bağlı Develi Mahallesi’nde dere ıslah ve temizlik çalışmaları yapılan bölgeyi inceledi. 

09 Ekim 2019 - 10:05

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi(MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Saruhanlı ilçesine bağlı Develi Mahallesi’nde başlatılan 2 kilometrelik dere temizlik çalışması tamamlandı. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Cem Çöllü ve yetkili personel ile çalışma yapılan bölgeyi inceledi. Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik’e incelemelerinde eşlik eden Develi Mahalle Muhtarı Hüseyin Özsavran, “MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik’in mahallemize gelerek yapılan çalışma sonrası incelemede bulunması bizleri memnun etti. MASKİ ekipleri her zaman ilgileniyor. Çalışmalardan memnunum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.
Daha temiz bir Manisa için çalışıyoruz
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda yaşam sürmelerini sağlayabilmek adına yoğun bir çaba harcıyoruz. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığımızın ilimiz genelinde yürüttüğü dere ıslah ve temizlik faaliyetleri de bu noktada gerçekten büyük önem taşıyor. Her türlü taşkın tehlikesinin henüz meydana gelmeden önlenmesi ve olası zararın minimuma indirilmesi asıl amacımızdır. Daha temiz bir Manisa için 17 ilçemizin tamamında bu yöndeki çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com