CUMHUR İTTİFAKI KARAOĞLANLI’DA GÖVDE GÖSTERDİ

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Karaoğlanlı Mahallesi’nde büyük bir coşku ile karşılandı. Burada vatandaşlara seslenen Başkan Çelik “Kamuoyu yoklamaları, sizlerin coşkunuz, karşılamanız gösteriyor ki, birileri üzülse de manipülasyon çalışmaları yaptırsa da, gümbür gümbür geliyoruz.” dedi.

21 Mart 2019 - 19:56
Reklam

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik’in seçim çalışmaları kapsamındaki durağı Karaoğlanlı Mahallesi oldu. Mahalle gençlerinin oluşturduğu motosiklet konvoyu eşliğinde mahalleye giren Başkan Çelik, havai fişek, konfeti ve meşaleler ile karşılandı. Önce mahalle esnafları ile selamlaşıp, hayırlı işler dileyen Başkan Çelik, daha sonra mahalle kahvesinde vatandaşlara hitap etti. Karaoğlanlı halkına ilk önce aynı zamanda Karaoğlanlılı olan mevcut Şehzadeler Belediye Meclis üyesi ve yeni dönem meclis üyesi adayı Mehmet Kavas hitap etti. Kavas hemşehrilerinden Cumhur İttifakı için destek istedi. MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu da vatandaşlara hitap ederek, Cumhur İttifakı’nın öneminden söz etti, ittifak adaylarına destek istedi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü de büyükşehir belediyesinin hizmetlerini anlattı.

SAYISIZ PROJE HAYATA GEÇTİ

Tezahüratlar eşliğinde Karaoğlanlılara seslenen Başkan Çelik ise Şehzadeler Belediyesi’nin kuruluş aşamasında yaşadıkları zorlukları dile getirdi. Binasız, parasız, araçsız, gereçsiz çıktıkları yolda şikayet etmeden, çok çalışarak, güler yüzlü, çalışkan ve şeffaf bir belediye kurarak, 67 mahalleye kesintisiz hizmet götürdüklerine değinen Başkan Çelik “Doğumdan ölüme kadar insan hayatının her alanına hitap eden, hayatı kolaylaştıran, sizleri mutlu eden sayısız projeleri bir bir hayata geçirdik. Şehzadelere Manisa’mıza büyük eserler kazandırdık” dedi. Hobi bahçeleri, Veziroğlu Sosyal Tesisleri, Şehzadelerpark gibi Türkiye’ye örnek olan projeler yaptıklarını ve ecdat yadigarı tarihi yapıları restore ederek, günümüze kazandırdıklarını hatırlatan Başkan Çelik, Manisa’nın tarımından ticaretine, kültürel hayatından sosyal hayatına kadar her alanda söz verdikleri projeleri yapmış olmanın gönül rahatlığı ile bir seçim kampanyası yürüttüklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com