Büyükşehir Gölmarmara’da İncelemelerde Bulundu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde incelemek üzere Gölmarmara’da incelemelerde bulundu.

09 Aralık 2016 - 11:17

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yönetim kadroları ilçelerdeki çalışmaları yakından takip ediyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ilk olarak Gölmarmara Koordinasyon İşleri Müdürlüğüne gitti. Gerçekleşen ziyarette Yalçınkaya ve Coşkun, Gölmarmara’da birim sorumluları ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Gölmarmara Koordinatörü İbrahim Cülen’den çalışmalar ve organizasyon yapısı hakkında bilgiler aldılar. Yalçınkaya ve Coşkun, çalışmaların aksatılmaması ve vatandaşla olan bağların güçlendirilmesi talimatını verdi. Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi’nin en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiği belirterek, ilçede gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, geçtiğimiz ay hizmete giren Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi ile Gıda Bankası’nda da incelemelerde bulundu ve bilgiler aldı. Yalçınkaya ve Coşkun, önümüzdeki aylarda hizmet verecek yeni koordinasyon binasını da inceledi.

(İHA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com