Büyükşehir’den Modern Dokunuş

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Soma’nın Turgutalp Mahallesi Atatürk Caddesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından alt ve üst yapı çalışması tamamlanan caddede incelemede bulundu. Yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Ergün’e memnuniyetini paylaşan vatandaşlar, caddenin artık daha modern bir görünüme kavuştuğunu belirtti.

30 Kasım 2018 - 14:01

Manisa Büyükşehir Belediyesi Soma’nın Turgutalp Mahallesi Atatürk Caddesi’nde önce alt yapı çalışmasını tamamladı. Ardından mevcut caddede kilit parke ve aydınlatma çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de yapılan çalışmalarla modern ve estetik bir görünüme kavuşan caddede incelemede bulundu. Başkan Ergün’e, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Daire Başkanları, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hediye Özsoy, MHP İlçe Başkanı Adem Yıldırım, MHP Soma eski İlçe Başkanı Murat Maan da eşlik etti.
Esnaf ve Vatandaşı Selamladı
Başkan Ergün, cadde girişinde Mahalle Muhtarı Gülay Erdal ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Başkan Ergün’e çiçek vererek teşekkür eden Mahalle Muhtarı Gülay Erdal ve vatandaşlar yapılan çalışma nedeniyle mutluluğunu dile getirdi. Başkan Ergün, daha sonra Atatürk Caddesi’nde güzergâh boyunca esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erkek Sneakers Maksimum Konfor Ve Rahatlık Sunuyor
Erkek Sneakers Maksimum Konfor Ve Rahatlık Sunuyor
4,5 YILDA 9500 BEBEK ZİYARET EDİLDİ
4,5 YILDA 9500 BEBEK ZİYARET EDİLDİ
www.manisagundemi.com