Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Biz Büyük Bir Aileyiz

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Turgutlu ilçesinde Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bir araya geldi. 

07 Kasım 2018 - 15:47

Personele, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, ” Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak 6 bin kişilik büyük bir aileyiz. Hepimizin ortak amacı vatandaşa hizmeti en iyi şekilde götürmektir. Bu hizmetlerin götürülmesinde Belediye personelimizin önemli katkıları bulunmaktadır. Bizlerle birlikte özveriyle çalışan personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş, Turgutlu ilçesinde Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bir araya geldi. Genç, burada Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu İbrahim Kara, MASKİ ve belediye personeli tarafından karşılandı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş, personelle tek tek tokalaşarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
Sizler Özveri ile Hizmet Götürüyorsunuz
Daha sonra personele hitaben bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Manisa’mızın 17 ilçesinde yapılan hizmetlerde belediye personelimizin önemli katkıları ve emeği bulunmaktadır. Bu anlamda bizlerle birlikte özveriyle çalışan personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Bizler için Değerlisiniz
Personelin, Büyükşehir Belediyesi’nin sahadaki yüzü olduğuna da dikkat çeken Genç,” Sizlerin vatandaşımıza yönelik davranışlarınız hizmetlerimizin doğru yansıtılmasında büyük önem arz etmekte. Belediye personelimizin hassasiyeti de olumlu dönüşlerle yansıyor. Bu vesileyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de sizlerin bu emeğini dün olduğu gibi bugün de önemsediğini belirtmek istiyorum” dedi.
Can Güvenliğine Dikkat Edilmesi Gerekiyor
Önce can güvenliği diyen Genç, “Akhisar’dan Salihli’ye, Kula’dan Selendi’ye Manisa’nın genelinde çalışan tüm personellerimiz ile biz büyük bir aileyiz. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini vatandaşımıza götürürken, öncelikli olarak can güvenliğinizi sağlayın. Kendi güvenliğiniz ve toplum güvenliğini alarak çalışmalarınızı yapın” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com