Reklam

BERBERLER VE KUAFÖR ODASI BAŞKANLIĞINA ADEM ŞAHİN RESMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Manisa’da yaklaşan oda seçimleri için; Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na, ‘Şehzadeler Kuaför Salonu’ sahibi Adem Şahin aday olduğunu açıkladı.

07 Ocak 2018 - 12:32

Manisa’da Ocak ayı içerisinde başlayan toplam 95 esnaf odasının yeni başkanlıklarının belirlenmesi için, hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. ilk aday belli oldu. Manisalıların yakından tanıdığı Şehzadeler Kuaför salonu sahibi Adem Şahin, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

“594 Arkadaşımız var kimse kimseyi tanımıyor”

Şehzadeler ilçesinde uzun yıllardan bu yana erkek kuaförlüğü yapan Adem Şahin; “Berberler ve Kuaförler odamızın içine kapalı hali beni olumsuz şekilde etkiliyor, artık bu gidişi değiştirmek gerektiğine inanıyor ve görev için sahaya iniyorum. Devir değişti, Manisalı meslektaşlarımız, genç, dinamik, yeni fikirleri ve projeleri olan bir yönetici görmek istiyorlar. Mesleğimizin kanayan yaraları ve sorunları saymakla bitmez. 594 Arkadaşımız var kimse kimseyi tanımıyor, yıllardır hiç bir sosyal etkinliğimiz yok bir yemekte bile bir araya gelememişiz bu kısır döngüyü kırıp öncelikle Manisa Berberler ve Kuaförler Odasına olarak Mesleğimizin hak ettiği değere kavuşturacağız. Her yıl bir yemekte, çay partisinde, sosyal etkinlikte ailelerimizle bir araya geleceğiz, dertlerimizi anlatıp çare olmaya çalışacağız. şeklinde konuştu.

“Zamanı geldiğinde çekilmesini de bileceğiz”

Kültür turları ve geziler düzenleyerek oda üyelerinin kaynaşmasını sağlamak için çalışmalar yürüteceğini ifade eden başkan adayı Şahin; “Kültür turları düzenleyip üyelerimizle daha da kaynaşacağız. Bayramlarda iç içe olacağız, oda üyelerimizi iyi günde kötü günde hep hatırlayacağız . En önemlisi de zamanı geldiğinde çekilmesini de bileceğiz .” dedi. YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
www.manisagundemi.com