Reklam

Berberler Odası Başkan Adayı Şahin, çalışmalarını sürdürüyor

Manisa’da 20 yıldır Kuaförlük mesleğini sürdüren Şehzadeler Kuaför sahibi Adem Şahin 18 Şubat Pazar günü Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonunda Berberler ve Kuaförler odasının yapılacak genel kurul çalışmaları için üye ziyaretleri ve yönetim kurulu ile toplantı gerçekleştirerek kişisel çalışmaları birleştirdi.

13 Şubat 2018 - 11:40

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonunda 18 Şubat Pazar günü yapılacak Berberler ve Kuaförler odasının genel kurul çalışmaları için 20 yıldır Kuaförlük mesleğini sürdüren Şehzadeler Kuaför sahibi ve başkan adayı Adem Şahin üye ziyaretleri ve yönetim ekibi ile toplantı gerçekleştirerek kişisel çalışmaları birleştirdi.

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası başkan adayı Adem Şahin, “Mesleğimize neler ilave edebileceğimiz noktasında görüşmelerimiz arkadaşlarımızla devam ediyor. Kişisel çalışmalarımızı bütünleştirerek fikirlerimizi ortaya koyduk. Bu çalışmalarımıza herkesin olumlu katkısı olduğu için birlikteliğimizi büyüttük. Ayrıca  üye ziyaretlerimizde üyelerimiz bizleri samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Meslektaşlarımızın çoğunluğu değişimden ve yenilikten yana taraf olduklarını beyan ettiler. Bizlere mesleğimizde olan ve hepimizin yaşadığı sorunları ilettiler ve çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Üyelerimizin genel beklentisi aktif bir oda yönetiminin oluşması ve yaşanan sorunlara çözüm bulabilmesi. Bizlerde göreve seçilmemiz dahilinde bütün sorunları bildiğimizi, çözümü de üyelerle görüş alışverişi sonucunda uygulayacağımızın sözünü verdik.” Dedi. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tek yön uygulaması başlıyor
Tek yön uygulaması başlıyor
Balkondan düşen yaşlı adam yaşamını yitirdi
Balkondan düşen yaşlı adam yaşamını yitirdi
www.manisagundemi.com