Reklam

BERBER Ve KUAFÖRLERE EĞİTİM SEMİNERİ

Manisa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından düzenlenen eğitimle, berber ve kuaförlere saç kesimi ve renklendirme konusunda eğitim verildi. Başkan Bartu, Sanaatkarın her zaman yeniliklere açık olması gerektiğini dile getirdi.

17 Mayıs 2018 - 08:39 - Güncelleme: 17 Mayıs 2018 - 11:30

MASKİ Kuleleri Konferans salonunda yapılan eğitim semineri ile ilgili açıklamada bulunan Manisa Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Ali Bartu, Sanaatkarın her zaman yeniliklere açık olması gerektiğini dile getirerek, "Bu eğitimler sizler için çok faydalı olacaktır. Her zaman yeniliklere açık olun ve müşteri potansiyelinizi artırın. Mesleğini seven insan her zaman başarılı olur" dedi.

Eğitim seminerinin son derece başarılı olduğunu belirterek tüm katılımcılara teşekkür eden Başkan Bartu, Biz esnafımızın dünü ile bugününü daha farklı bir hale getirmesini, hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşımasını arzu ediyoruz. Temsil ettiğimiz her üyemizin eğitimli ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyiyi sunarak, geleceğini sağlam temeller üzerine kurmasına katkı sağlamak düşüncesini ve azmini hedef edindik. Eğitim seminerimize katılarak pür dikkat  dinleyen tüm katılımcılarımız ile eğitimi verenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.  Amacımız daha fazla eğitim semineri düzenlemek, üyelerimize elimizden gelen katkıyı sağlamaktır” diye konuştu.

Egebella Kuaför Ürünleri ve Kozmetik şirketi yetkilisi tarafından saç kesim teknikleri, dip zero saç kesim tekniği, uzun katlı kesim, makas kullanım teknikleri, uygulamalı olarak anlatıldı. Seminerin sonunda katılımcı kuaför ve berberlere Manisa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından hazırlanan katılım sertifikası verildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
www.manisagundemi.com