Başkan Ergün’e Salihli ve Kula’dan Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ağırladı. İlçelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Ergün’e teşekkür eden belediye başkanları, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ile ortak hareket ederek, Alaşehir ve Kula’yı adeta değiştirdik.

10 Ekim 2018 - 16:21

Modern yollar, Gençlik Merkezleri, Köprülü Kavşak projeleri ile değişimi ve gelişimi yaşadık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün Manisa’nın mimarıdır” dediler.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, ilçelere yapılan yatırımların istişaresi yapılırken, yeni projeler hakkında da görüş alışverişi yapıldı. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli’nin yaşanılabilir bir kent olma yolunda ilerlediğini, yeni projeler ile ilçenin çehresinin değişeceğini dile getirdi. Kayda, Salihli’nin en büyük sorunu haline gelen ve Başkan Ergün tarafından çözüme kavuşturulan Köprülü Kavşak projesinde son aşamalara gelindiğini belirterek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün sayesinde Köprülü Kavşak ve Kapalı Otopark ve Pazaryeri gibi ilçemizin gereksinim duyduğu projeler bir bir hayata geçiriliyor. Salihli halkı adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula ilçesinin Büyükşehir Belediyesinin dokunuşuyla prestij kazandığını belirterek, Başkan Ergün’e teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, “Manisa için çalışıyor, Manisa için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak tek amacımız budur” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com