Başkan Çelik’i duygulandıran buluşma

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Kağan Mahallesinde yaşayan Necati ve Hatice Okçular çiftini makamında misafir etti. Yaşlı çiftin Kağan Mahallesinde yapılan Çok Amaçlı Salon inşaatında çalışan işçilere her türlü desteği gönüllü olarak verdiğini ifade eden Başkan Çelik, Okçular çiftine bu davranışları nedeni ile teşekkür etti.

04 Eylül 2018 - 11:16

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kağan Mahallesinde yapım çalışmaları devam eden, Çok Amaçlı Salonda çalışan işçiler ile gönüllü olarak ilgilenen ve her türlü imkânlarını seferber eden Necati ve Hatice Okçular çiftini makamında misafir etti.

Necati ve Hatice Okçular çiftinin yapmış olduğu yardımlaşma örneğinin Anadolu insanının en önemli değerlerinden biri olduğunu ifade eden Başkan Çelik “Belediye olarak Kağan Mahallemizde bir Çok Amaçlı Salon inşaa ediyoruz. Yapılan çalışmaları yerinde incelemek için Kağan Mahallemize gittiğimizde inşaatta çalışan işçilerimize sürekli olarak yardımcı olduklarını gördük. Bize ziyaretimiz esnasında ‘Başkanım siz hiç merak etmeyin biz buradaki çalışanlara göz kulak oluruz’ demişlerdi. İşçi kardeşlerimizde sürekli olarak Necati amca ve Hatice teyzenin kendileri ile ilgilendiğini ve sürekli kendilerine ikramlarda bulunduklarını ifade etmişlerdi. O gün bu sözler karşısında çok mutlu oldum. İşte bu bizim milletimizin bir değeri ve güzelliğidir. Bu nedenle kendilerini belediyemizde misafir etmek istemiştim. Davetimizi kırmayarak bugün buraya gelen Necati amcamıza ve Hatice teyzemize çok teşekkür ediyorum. Böylesine yüreği güzel, hayırsever olan necip milletimizin bütün güzel özelliklerini taşıyan iki değerli büyüğümüzü bugün belediyemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Rabbim kendilerinden razı olsun. Bu necip milletin böylesine önemli değerleri olduğu müddetçe 7 düvel bir araya da gelse bizi asla yıkamaz. Ancak bizi biz yapan bu medeniyet değerlerimizi asla yitirmemeliyiz. Devletimizin yapmış olduğu eserlere bizlerde nasıl bir nebze katkıda buluna biliriz diye bakmalıyız. Aramızda ki yardımlaşmayı, sevgi ve muhabbeti daha da arttırmalıyız. Bu vesile ile Kağan Mahallemizde ki inşaat çalışmalarımız süresince bizlere yapmış oldukları destekleri, katkı ve hayırları nedeni ile Necati amcamıza ve Hatice teyzemize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çok Amaçlı Salon inşaatında çalışan işçilere verdikleri tüm destekleri gönüllerinden geldiği için yaptıklarını ifade eden Necati Okçular, Belediyenin Kağan Mahallesine yaptığı hizmetlerden ve Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in yakın ilgisinden dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek Başkan Çelik’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com