Reklamı Geç

Başkan Çelik, Hemşeri Derneklerini ziyaret etti

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde, seçim ziyaretleri kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, hafta sonunda da programlarını yoğun bir şekilde sürdürdü. Başkan Çelik’in hafta sonu programları kapsamında hemşeri derneklerini ziyaret ederek, Manisa’da Cumhur İttifakı’na destek istedi.

12 Şubat 2019 - 09:48

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik 31 Mart seçimleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor. Seçim ziyaretleri kapsamında Hafta sonuna hemşeri derneklerinin ayıran Başkan Çelik Balıkesirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Malatyalılar birlik ve beraberlik Derneği ve Bitlisliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Dernek üyelerinden Cumhur ittifakına destek istedi. Hemşeri dernekleri ziyaretleri kapsamında Başkan Çelik K Parti şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkan vekili Engin Altun ve Parti yöneticileri de eşlik ettiler. Yapılan ziyaretlerde Cumhur İttifakının başarıya ulaşması için büyük bir çaba sarf ettiklerini ifade eden, MHP Şehzadeler İlçe Başkanvekili Engin Altun, Dernek yöneticilerinden Cumhur İttifakına destek istedi.

“CUMHUR İTTİFAKININ ARKASINDAYIZ”

AK Parti teşkilatları olarak Cumhur İttifakının başarıya ulaşması için yoğun bir çalışma yapacaklarını ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu “Öncelikle bizlere göstermiş olduğunuz bu misafirperverliğiniz nedeni ile sizlere çok teşekkür ediyorum. İki gün önce AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığına atandım ve görevimize hemen başladık. Bu süreçte İnşallah belediye başkanımızla birlikte uyumlu bir çalışma ortaya koyacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı ile birlikte inşallah Cumhur ittifakının özüne ve ruhuna uygun ciddi anlamda bir birlik ve beraberlik içerisinde belediye başkanımız arkasında olup onunla birlikte ciddi çalışmalara imza atacağımıza inanmıyorum” dedi.

“ŞEHZADELER’İN KAPISI HEMŞERİ DERNEKLERİNE HEP AÇIK OLDU”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in hemşeri derneklerine her zaman destek olduğunu ifade ede Balıkesirliler Derneği Başkanı İsmail Öney “Hemşeri dernekleri bulundukları bölgelerde yardımlaşma dayanışma için dernekler kurallar zaman içerisinde bulundukları kültüre katkı sağlamaktır. Balıkesirliler Derneği olarak da biz de bunun bilincindeyiz. Yeniden adaylığınız hayırlı olsun. Bu zamana kadar derneğimize her zaman için kapınızı açık tuttunuz. Desteklerinizi her zaman gördük bundan da hep mutluluk duyduk. Her zaman Gönüllerin başkanı oldunuz biz bundan çok büyük mutluluk duyduk çıktığınız bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

“DERNEK OLARAK BAŞKANIMIZA GEREKEN DESTEĞİ EN İYİ ŞEKİLDE VERECEĞİZ”

Başkan Çelik’in 5 yıllık görev süresi içerisinde Malatyalılar birlik ve beraberlik Dayanışma Derneği olarak Şehzadeler Belediyesinden her türlü desteği gördüklerini ifade eden Dernek Başkanı Hacı Ali Özsoy “Biz Malatyalılar Derneği olarak Başkan'dan 5 yıldır çok memnunuz. Derneğimizin bütün faaliyetlerine katılmaya özen göstermiştir. Bu nedenle kendisine ayrı teşekkür ediyoruz. Bu dönemde inşallah yeniden başkan olacak. Biz de Malatyalılar Derneği olarak Elimizden geldiği kadar başkanımıza destek sunacağız. Rabbim hayırlısını etsin bu ziyaretler için kendini çok teşekkür ediyorum”

“CUMHUR İTTİFAKININ ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ”

Manisa Bitlisliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak Cumhur İttifakının öneminin farkında olduklarını ifade eden Dernek Başkanı Cevdet Çiçek “Cumhur ittifakı bugün ülkemiz ve memleketimiz için İslam coğrafyası için ve hayırlara vesile olsun. Biz Bitlisliler Derneği olarak Cumhur İttifakının öneminin farkındayız. Bizim tek temennimiz Ülkemiz, Manisa sonra da iş hayatıdır. Memleket rahat olursa Manisa'da rahat olur. Manisa rahat olursa bütün vatandaşlarımız esnafımız memurumuz rahat olur, en büyük temennimiz budur. Bizler Bitlisliler Derneği olarak sizden razıyız. Her seferinde buradan her geçtiğinizde bizim bir çayımızı içtiniz. Mahallemizdeki tüm cenazelerde taziyelerde hep yanımızda oldunuz. Bizim ailemizin bir parçası oldunuz. Bu mahalleye doğmadınız ama bu mahallede büyüyen bir olarak buradaki bütün sorunlardan haberdarsınız. Bugünkü ziyaretiniz nedeni ile sizlere ve beraberinizdeki heyete çok teşekkür ediyorum” dedi.

“HEMŞERİ DERNEKLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ”

Manisa’da ki tüm hemşeri derneklerini önemsediklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Cumhur ittifakının AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin şehzadeler Belediye Başkan aday olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk olarak sivil toplum kuruluşlarını ziyarete başladık. Bugün hemşeri derneklerimizi ziyaret ediyoruz. Hemşeri derneklerini çok önemsiyoruz. Çünkü her hemşeri Derneği kendi memleketinin kültürünü özelliklerini ve gelenliklerini burada koruyup yaşatırsa, Şehrimize bir kültürel canlılık ve zenginlik kazandırmış oluyor. Çünkü yurdumuzun dört bir yanı Cennet vatanımızın dört bir yanı ayrı bir güzellik içerisindedir. Ayrı değerler barındırır, ayrı gelenekler sürdürüyorlar bunları muhafaza etmemiz korumamız ve yaşatmamız gerekiyor. Gelecek nesillerimiz aktarmamız gerekiyor. Bu anlamda da hemşeri derneklerini önemsiyoruz. Şehzadeler Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sivil toplum kuruluşlarımızla çok iyi bir iletişim içerisinde olduk. . Bundan sonraki süreçte de bu işbirliğimiz birlikteliğimiz devam edecektir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com