Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Barbaros Mahallesi takımımızı kahvaltıda ağırladı

Manisasporumuz Barbaros Mahallesi’nde kıraathane işletmeciliği yapan Şuayip Saltık’ın kahvaltıda konuğu oldu.

07 Ağustos 2018 - 12:42

Kahvaltıya Asbaşkanımız Mustafa Pekçetin, Yönetim Kurulu Üyemiz Nadir Uzbasan, Teknik Direktörümüz Erkan Aslan, teknik heyet ve futbolcularımız katıldı. Yeni sezonda takımımıza başarı dileklerinde bulunan Saltık, “Manisa esnafı olarak şehrimizin takımı Manisaspor’un her zaman yanındayız. Biz takımımızın, özlediğimiz o eski günlerine dönmesini istiyoruz. Manisaspor bulunduğu konumu hak etmiyor. Şehirde yeniden bütünleşme sağlanmalı ve Manisaspor yeniden ayağa kaldırılmalıdır. Manisa esnafı olarak destek vermeye hazırız” dedi.

Manisa esnafını yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Teknik Direktörümüz Erkan Aslan’da, “Bugün bizi çok güzel ve samimi bir ortamda misafir eden Şuayip Saltık ağabeyimiz ile birlikte Barbaros Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyoruz. İnşallah bu bütünleşme her geçen gün daha da artar ve şehrin desteğini tam anlamıyla arkasına alan Manisaspor’u yukarılara doğru hep birlikte taşırız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • lazım değil
    6 ay önce
    ilk önce çocukluğunu ve hayallerini bu takıma bağlayan gençlere sahip çıkmayı öğrenin onların haklarını yediğiniz müddetçe bir yere gelmeniz mümkün olmayacaktır...
www.manisagundemi.com