ALAŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN HİZMET YAĞMURU DEVAM EDİYOR

Alaşehir Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile el ele gerçekleştirdiği hizmet seferberliği kapsamında ilçe merkezi ve mahallelere hizmet yağmuruna devam ediyor.

31 Temmuz 2018 - 10:01

Çalışmalar kapsamında, Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak ve ekibi, geçtiğimiz günlerde MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir'in katılımlarıyla, Ilıca Mahallesi'nde gerçekleşen sathi kaplamalarını yerinde inceleyerek, Tepeköy Mahallesi'ne yeterli miktarda kilit parke taşını mahalleye ulaştırdı. Mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılanan ekip vatandaşlarla sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

"HİZMETİN SİYASETİ OLMAZ"

Programda konuşan Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak," Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, hizmette emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz hız devam edecek" ifadelerini kullandı.

Ardından konuşan MHP İl Başkanı Erkan Öztürk," Bugün ben burada hizmetin siyaseti olmaz diyen bir Belediye Başkanı gördüm. Bundan son derece mutlu oldum. Kim bu memlekete bir çivi çaktıysa ondan Allah Razı olsun. Hizmetlerinden dolayı başta Cengiz Başkanıma, Ali Başkanıma ve ekiplerine teşekkür ederim" dedi.

"GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Son olarak desteklerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve çalışmalarından dolayı Başkan Ali Uçak'a teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir ise şunları söyledi: " Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyesi el ele vererek hizmetleri ilçenin tamamına yayma noktasında son hızla çalışıyor. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın ilçe merkezlerimizde ne varsa mahallelerimizde o olacak sözüyle gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com