AKMESCİT ‘CUMHUR İTTİFAKI’ DİYOR

Cumhur İttifakı Yunusemre Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Çerçi, seçim çalışmaları kapsamında Akmescit Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Havai fişeklerle karşılanan Cumhur İttifakı Adayı Çerçi, “5 yıl vatandaşımızın güzel bir şehirde yaşaması için çalıştık. Önümüzdeki 5 yıl da sizlerin desteğiyle hizmet yılı olacak” dedi.

25 Mart 2019 - 17:59

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Yunusemre Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Çerçi Akmescit Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Çerçi’ye AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanvekili Fehmi Türemiş, AK Parti Eski İl Başkanı Abdurrahim Arslan ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları ile vatandaşlar eşlik etti. Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Adayı Dr. Mehmet Çerçi, mahallede davul ve zurnayla karşılandı. Miting havasında geçen ziyarette vatandaşlara seslenen Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Palabıyık, Cumhur İttifakına destek isteyerek “Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Yunusemre Belediyesi geçen 5 yılda büyük hizmetlere imza attı. Artık el ele vererek çok daha güzel hizmetler yapacağız” dedi. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ise Akmescit Mahallesi’nin Cumhur İttifakına en fazla oyu vereceğine inandığını belirtti. Katıöz konuşmasında, “Cumhur İttifakı olarak ülkemizin içinde bulunduğu beka sorununa en büyük cevabı veriyoruz. Akmescit Mahallemizin de Cumhur İttifakına en fazla oyu vererek destek çıkacağına inanıyorum. Hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Yunusemre Belediyemiz güzel hizmetlere imza attı. İnşallah yeni dönemde de daha güzel hizmetler yapacaklar” ifadelerini kullandı.

“AKMESCİT KARARINI VERMİŞ”

Vatandaşların tezahüratları arasında söz alan Cumhur İttifakı AK Parti Yunusemre Belediye Başkan Adayı Çerçi de burada yaptığı konuşmada, “Yunusemre Belediyesi olarak geçtiğimiz 5 yılda büyük hizmetlere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerin karşısına yaptığımız hizmetlerle geldik. Bizim işimiz proje üreterek şehrimizin geleceğinin inşasına katkı sunmaktır. Biz görev süremiz boyunca vatandaşımıza dokunan hizmetlerimizle sizlerin daima yanında olduk. Cumhur İttifakı olarak güzel bir birliktelik yakaladık. İnşallah yeni dönemde büyükşehir belediyemiz ile el ele vererek çok daha güzel hizmetlere imza atacağız. Bakıyorum Akmescit kararını vermiş. 31 Mart tarihini bekliyor. Gidecek sandığa ve Cumhur İttifakına en yüksek oy oranı ile destek olacak” diye konuştu. Konuşmaların ardından vatandaşlarla sohbet eden Yunusemre Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Çerçi, kahvehane ziyaretlerinde de bulundu.

www.manisagundemi.com