Reklam

AKKAL VE EKİBİ AKŞENER’İ BALIKESİR’DE YALNIZ BIRAKMADI

İYİ Parti 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Tamer Akkal, ekibiyle birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açılışını gerçekleştirdiği Balıkesir ilçe binası açılış programına katıldı.

11 Mayıs 2018 - 21:29

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını duyuran ve seçim çalışmalarına gece gündüz devam eden Tamer Akkal, ekibiyle birlikte partisinin genel başkanı Meral Akşener’in açılışını gerçekleştirdiği Balıkesir il binası açılış törenine katıldı. Yoğun bir kalabalığın toplandığı Kuvay-ı Milliye Meydanı’nda vatandaşlara hitap eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i yakından takip eden Tamer Akkal ve ekibi, Türkiye’nin her yerinde olan İYİ Parti coşkusuna Balıkesir’de de şahit oldu.

“25 Haziran sabahı Meral hanımı Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz”

 İYİ Parti’nin gün geçtikçe gücüne güç kattığını ve her geçen gün partiye eğilimlerin fazlalaştığını ifade eden Akkal; Gördüğünüz gibi geçtiğimiz ay Manisa’da ağırladığımız genel başkanımız Sayın Meral hanım bugün Balıkesir’e geldi. Manisa’daki kalabalığın ve yoğun teveccühün hemen hemen aynısını burada da görmekteyiz. İYİ Parti’nin temelleri ilk atıldığında çekinerek bizlere mesafeli duran tüm vatandaşlarımız artık daha cesur davranarak bazı gerçekleri görmeye ve saflarımıza katılmaya başladılar. Bugün Balıkesir’de genel başkanımız Sayın Meral Akşener’e olan yoğun ilgi ve sevginin aynısını artık tüm Türkiye’de görmekteyiz. Allah’ın izniyle 25 Haziran sabahında ülke olarak uyandığımızda Meral hanımı Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Balıkesir il başkanıma ve yönetimine bizleri bugün burada ağırladıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
www.manisagundemi.com