AKHİSAR TAMER AKKAL’I BAĞRINA BASTI

24 Haziran Genel Seçimlerine sıkı bir şekilde hazırlanan İYİ Parti Manisa Milletvekili Adayı Tamer Akkal, Akhisar ilçesindeki pazarcı esnaflarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Akhisarlı vatandaşlar Akkal’a yoğun ilgi gösterdi.

27 Mayıs 2018 - 22:28

İYİ Parti Manisa Milletvekili Adayı Tamer Akkal, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Partisinin Akhisar İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu ve ilçe yönetimiyle beraber Akhisar Pazar Pazarı esnaflarına ziyarette bulunan Akkal, 24 Haziran seçimleri için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tam destek istedi.

“Akhisar 40 küçük ilden daha büyük bir ilçemiz”

Ekibiyle birlikte pazarcı esnaflarının tezgahlarını tek tek gezen Akkal, “Akhisar Manisa’mızın en büyük ilçelerinden birisi. Burası Türkiye’deki yaklaşık 40 küçük ilden daha büyük bir ilçemiz. Buradaki oy potansiyelimiz bizim için çok önemli. Ama bugün burada gördüm ki Akhisarlı esnaflar ve vatandaşlar İYİ Parti’yi kendilerine benimsemiş. Partimize ve genel başkanımız Meral hanıma benim beklediğimden kat ve kat fazla bir teveccüh var Akhisarlılarda. Allah herkesten razı olsun, inşallah Akhisar’ımız İYİ olacak” dedi. Akkal ve ekibi pazarcı esnaflarına yaptığı ziyaretlerin ardından Ballıca, Dereköy ve Zeytinliova mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com