AK KADINLARDAN BAŞKAN ÇELİK’E TEBRİK ZİYARETİ

AK Parti Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk ve yönetimi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek, tebrik etti.

23 Nisan 2019 - 10:30
Reklam

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tebrik ziyaretleri kapsamında AK Parti Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk ve yönetimini ağırladı. Başkan Şentürk, ziyaretlerinin tebrik amaçlı olduğunu ifade ederek, “Teşkilatımızla birlikte bu seçim boyunca canı gönülden çalıştık. Ömer Başkanımızın her zaman destekçisiyiz. Sonuna kadar da desteklerimizi vereceğiz” dedi.

“TEŞKİLATIMIZ ÇOK GÜÇLÜ VE DİNAMİK”

AK Parti Şehzadeler Kadın Kollarının yerel seçimlerde 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak, ciddi bir çalışma yaptığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Teşkilat mensuplarımıza tüm gayret, destek ve katkıları için teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Kadın Kolları Teşkilatlarının çok güçlü ve dinamik olduğuna değinen Başkan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü; “AK Parti’nin elde ettiği tüm seçim başarılarının arkasında onların ciddi emekleri var. Bu bağlamda da Şehzadeler Kadın Kolları Teşkilatımız da büyük bir gösterdi, yanımızda oldu. Başta başkanım olmak üzere tüm yönetimine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler de bu desteğe, ilgiye layık olabilmek için gece gündüz demeden, aziz şehrimize hizmet edebilmek için çaba ve gayret sarf ediyoruz. Kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz. İnşallah yeni dönemde de en güzel hizmetleri el birliğiyle yapabilmek için çaba ve gayret sarf edeceğiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com