AFER MAHALLESİ’NE İÇME SUYU HATTI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma’nın Zafer Mahallesi’ne bağlı Cevahir Sokak’taki yeni yerleşim alanına içme suyu hattı çalışması gerçekleştirdi.

10 Ekim 2018 - 16:11

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki yerleşim yerlerinin altyapı ihtiyaçları doğrultusunda yürüttüğü çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Soma’nın Zafer Mahallesi’ne bağlı Cevahir Sokak’ta yeni yerleşim alanına sıfırdan içme suyu hattı döşedi. MASKİ’nin çalışması sayesinde mahalle sakinlerinin altyapı ihtiyacı giderildi. MASKİ İlçe Şefi Mehmet Karaaslan ve Mahalle Muhtarı Bilal Bayraktar çalışmaları yakından takip etti.
“Daha önce adım atılmayan her noktada MASKİ var”
Mahalle Muhtarı Bilal Bayraktar, “Mahallemize bağlı Cevahir Sokak’taki yerleşim alanında uzun zamandır içme suyu sıkıntısı yaşanıyordu. Sağ olsun MASKİ ekipleri vatandaşımızın içme suyu ihtiyacını gidermek için yeni hat döşedi. Daha önce adım atılmayan her noktada MASKİ var. Büyükşehir ve MASKİ’nin hizmetlerinden gerçekten çok memnun kalıyoruz. Mahallemde olan bu ve diğer hizmetlerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com