2,8902 3,0708 76.837 99,5739
Künye Reklam İletişim

DROPZONE SEZON AÇILIŞI EFES HAVAALANINDA AMATÖR PARAŞÜTÇÜLERİN ATLAYIŞLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Baharın enerjisini farklı bir aktivite ile yaşamayı amaçlayan Gökçen Havacılık Efes Havaalanında iki günlük etkinlik ile başlattığı amatör paraşüt atlayışlarını büyük bir heyecanla devm ettiriyor. Bugün sona erecek olan açılış etkinliğinde Tandem atlayışı ve Redbull Team çalışmasına da yer verildi.
Aralarında Hayko Cepkin gibi ünlü isimlerin de bulunduğu amatör paraşüt atlayışları Selçuk Efes Havaalanında büyük bir heyecana sahne oldu. "Gerçekten uçmak istiyorsan uçağı terk et" diyen Gökçen Havacılık Pazarlama Kısım Şefi Burak Günpak, tarihin tam ortasında Selçuk Efes'teki Havaalanında bulunan THK Gökçen Havacılık Efes Atlayış merkezinin, adrenalin severlere muhteşem bir alternatifler sunduğunu kaydetti. Uçağı terk edenlerin burada; Pilot eşliğinde 4 bin metreden Tandem atlayışı yaparak, saatte 200 km. hızla 45 saniyede serbest düşmenin müthiş heyecanını yaşadıklarını ifade eden Günpak, bu heyecanı yaşamak isteyenlere şu bilgileri verdi: "Yıl içerisinde belli programlar dahilinde açılan kurslarımız var. 15 günlük kurslarımıza 18 yaşını doldurmuş, atlayış yapabilir sağlık raporunu alan her Türk genci katılabilir"
Tantem atlayışı yapmak isteyenlere 15 dakikalık brifing verildikten sonra tecrübeli Tandem pilot eşliğinde 4 bin metreden atlayış yapıldığını ifade eden Paraşüt öğretmeni Erdinç Küflü; "200 kilometre hızla 45 saniyede serbest düşüşten sonra açılan çift kişilik paraşüt ile Efes Antik kenti üzerinde süzülüp doyumsuz bir Ege Manzarasının keyfini çıkarırız" diyerek, adrenali yaşamak isteyen herkesi Efes Havaalanına davet etti.
12 yıldır bu heyecanı yaşadığını, gerekli eğitimleri aldıktan sonra 3 yıldır da Efes Havaalanında atlayışlara katıldığını belirten Sanatçı Hayko Cepkin, Efes Havaalanında 176. atlayışını gerçekleştirdiğini söyledi.

Haber Tarih Saat : 2013-07-07 18:16:00

ANKET
YENİ HÜKÜMET SİZCE HANGİ PARTİLER ARASINDA KURULMALI
  • YAYIN İLKELERİ | KULLANIM SÖZLEŞMESİ | REKLAM | KÜNYE | İLETİŞİM
    Copyright © 2013 manisagundemi.com İHA abonesidir.
    Tasarım ve Kodlama Ajansmanisa