2,9078 3,2499 74.551 108,0552
Bugün Girilen Haberler.. Manisa :1 Genel :1
Künye Reklam İletişim

ÜLKÜ OCAKLARI, DÜZENLEDİĞİ KONSERİ ERTELEDİ


Manisa Ülkü Ocakları, Hatay Reyhanlı'da meydana gelen olay ve Amanos bölgesinde Türk Hava Kuvvetleri uçağının düşerek bir pilotun şehit olması nedeniyle, planladığı konseri iptal edip ileri bir tarihe erteledi.
Ülkü Ocakları'ndan bu konuda yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: "Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde 50'den fazla kişinin ölümü ve 100’e yakın kişinin yaralanmasına yol açan patlamalar ve Osmaniye civarında Amanos bölgesinde düştüğü bildirilen 5'inci Ana Jet Üs Komutanlığına ait F-16/C uçağının pilotu Hv.Plt.Ütğm. Hamza GÜMÜŞSOY’un şehit olduğu haberi bütün Türkiye’de derin infiale yol açmıştır.
Ne var ki yiten canların yanında malın hiçbir hükmü kalmamıştır. Reyhanlı’yı kana bulayan olaylar küresel güçlerin, Suriye’deki gelişmeleri bahane ederek Türkiye’yi bölgesel batağın içine çekmek için her türlü terör eylemine ve tahrike başvurabileceği görüşlerimizi ne yazık ki haklı çıkarmaktadır. Barış gelecek, terör ortadan kalkacak diye kamuoyunu aldatmaya çalışan AKP iktidarının Türkiye’nin sınır güvenliği ve halkın emniyeti açısından sergilediği aciz ve yetersizlik, gün geçtikçe günahsız sabilerin, yaşamının baharında nice insanımızın canına kast eder hal almıştır. Mesuliyet de alınacak önlemler de hükümete aittir. Hükümet bozuk olan siciline rağmen umarız bu sefer gerekeni yapma kararlılığını gösterir. Bu şartlar altında Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak 18 Mayıs günü Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz Ahmet Şafak ve Ali Kınık konserini 1 Haziran 2013 tarihine ertelediğimizi Manisa kamuoyuna duyuruyoruz. Bu vesileyle Şehidimize ve hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz."


Haber Tarih Saat : 2013-05-14 13:39:35

ANKET
YENİ HÜKÜMET SİZCE HANGİ PARTİLER ARASINDA KURULMALI
  • YAYIN İLKELERİ | KULLANIM SÖZLEŞMESİ | REKLAM | KÜNYE | İLETİŞİM
    Copyright © 2013 manisagundemi.com İHA abonesidir.
    Tasarım ve Kodlama Ajansmanisa