23 NİSAN FUTBOL ŞENLİĞİ YAPILDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram Futbol Şenliği Donatımspor, Alaybeyspor, Beşiktaş Futbol Okulları, Şehzadeler 8 Eylül alt yapı takımlarının katılımı ile 8 Eylül Stadyumu’nda düzenlendi.

23 Nisan 2019 - 12:13
Reklam

Donatımspor alt yapı sorumlusu İsmail Bedel’in önderliğinde 8 Eylül Stadyumu’ndaki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Futbol Şenliği’ne 100 sporcunun katıldı.

Sporcu velilerin de ilgi ile izlediği şenlikte 4 takım turnuva şeklinde 2*20 dakika şeklinde müsabaka yaptı. Velilerin de izlediği çocukların gönüllerince futbol oynadığı şenlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı farklı bir etkinlik ile kutlamış oldular. Sporcular Türk Bayrağı açarak ta 23 Nisan Milli Egemenlik Bayramı’nı kutladılar.

Donatımspor alt yapı sorumlusu İsmail Bedel geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı farklı bir etkinlikle kutlamak istedik. Onlar içi ne yapsak azdır. Katılım gösteren kulüplere, sporculara, antrenör ve velilere çok teşekkür ederim.” dedi.

Muharrem KAZER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com