2019 Takım Elbise Çeşitleri

22 Temmuz 2019 - 12:56
Reklam

Klasik takım elbise kavramına son! 2019, her renkten, her desenden takım elbiseyi kumaşlara çağırıyor. WSS Wessi Menswear olarak bu çağrıyı duyuyor ve sizleri sadece koyu renge mahkûm eden çeşitsizliğe bir son verdiğimizi beyan ediyoruz.

 2008 yılında kurulan firmamız, son trendleri yakından takip eden uzman kadrosu, modaya yön veren yenilikçi bakış açısı ile sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

 

 Üretimden kullanıcısına ulaşana kadar tüm süreçleri titizlik, güven ve kalite prensibi ile yönettiğimiz kuruluşumuzda 0 doğal ürünler her yıl kendi çizgimizde üretilmeye devam etmektedir. 11 yıldır, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bulunan şubelerimizle, sizlere kaliteli, saygı temelli bir hizmet anlayışı sunmaya devam etmekteyiz.

 

 2019’un Takım Elbiselere Etkisi

 

 Modayla birlikte ancak modaya yön veren uzman ekibimizle birlikte hazırladığımız takım elbise kreasyonlarımıza, cesur, kendine güvenli bir duruşun esintilerini bırakıyoruz. Yalnızca koyu renklerin hâkim olduğu takım elbise anlayışına yeni bir soluk getirdiğimiz koleksiyonumuz; açık renklerin varlığı, desenli kumaşların harmanlandığı yeni yüzü ile 2019 yılında da kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Beyazların, kırmızıların, mavinin tonlarının renk renk bulunduğu, ince çizgilerin, kalın figürlerin, kare desenlerin kumaşlarda bıraktığı illüzyonları bir araya getirdiğimiz bu çeşitlilik hem cesur hem de gelenekçi çizgiden vazgeçmeyen erkeklerin bir numaralı tercihleri arasındadır.

 

 Klasikten Ödün Vermeyenlere

 

 Elbette siyahı ve siyahın tonlarını da bu sene bol bol göreceğiz. İster yelekli ister slim ister spor olsun, siyahın klasikliğinin, yenilikçi bir bakış ile işlendiği takım elbiseler, her beğeniye hitap etmektedir. Sade modellerin yanı sıra vintage tarzı seçeneklerin de bulunduğu takım elbise çeşitlerini aynı zamanda 40’tan fazla aksesuar bulunan sitemizden kombinleyerek zenginleştirebilirsiniz.

 

 2019 Takım Elbise Modelleri

 

 WSS Wessi olarak; özgün fikirleri yeniyle harmanlayarak hem geleneksel hem de yenilikçi bir bakış açısını sizlerle paylaşıyoruz. İster davetler ister günlük yaşam olsun; her modelden takım elbiseyi şık ve etkileyici bir görünüme kavuşmak isteyen beylerin beğenisine sunuyoruz. 2019 yılının getirdiği ayrıca uzman ekibimizin son trendler ve özgün bakış açısı ile oluşturduğu kreasyonumuzdan bazı modeller:

 * Ekose Takım Elbiseler

 * Kruvaze Takım Elbiseler

 * Çizgili Takım Elbiseler

 * Yelekli Takım Elbiseler

 şeklinde özetlenebilir.

 

 Modernizenin kaliteyle, cesaretin öz güvenle buluştuğu modellerimizi, ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile değerli isteklilerinin ilgisine sunmaktan ötürü kıvanç duymaktayız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com